"Rodzinny wieczór talentów"
(Zam: 29.12.2018 r., godz. 00.49)

Spotkanie otwarte z udziałem rodziców z cyklu "Mamo, tato, pobaw się ze mną"

W wydarzeniu uczestniczyło dziewięć grup. Sale zostały udekorowane przez nauczycieli, dla wszystkich przygotowany był poczęstunek, w postaci zdrowych przekąsek. Był to szczególny czas, kiedy to dzieci wraz z najbliższymi mogły podzielić się swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością podczas prezentowania swoich „talentów”. Dzięki takiej aktywności przedszkolaki mogą poznawać własne możliwości, uczyć się współpracy z innymi, nabierać pewności siebie. Wsparcie rodziców sprawia, że dzieci czują się wyjątkowe i nie wstydzą dzielić z innymi swoimi pasjami. Wspólne spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości. Uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez rodziców. Wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania dzieci, rodziców, nauczycieli i innych pracowników przedszkola. Dzięki sponsorom, na koniec odbyło się głosowanie i każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy prezent.
Serdecznie dziękujemy sponsorom i gratulujemy uczestnikom! Zapraszamy za rok!

Rodzinny Wieczór Talentów

Wprowadził: Dorota Stankiewicz, data: 29.12.2018 r., godz. 00.49